OAuth (7.x-3.2) - en to it translation catalogue (29 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Message
it: Messaggio

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Export
it: Esporta

en: Save
it: Salva

en: Created
it: Creato

en: Page title
it: Titolo della pagina

en: Never
it: Mai

en: Your changes have been saved.
it: Le modifiche sono state salvate.

en: Warning
it: Avviso

en: Key
it: Chiave

en: Revert
it: Ripristina

en: Permissions
it: Permessi

en: Changed
it: Modificato

en: Storage
it: Archiviazione

en: Contexts
it: Contesti

en: Add context
it: Aggiungi contesto

en: In code
it: Da codice

en: Login page
it: Pagina di accesso

en: In database
it: Nel database
