Fusion (7.x-2.1) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Comments
it: Commenti

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Navigation
it: Navigazione

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Search results
it: Risultati della ricerca

en: Menus
it: Menù

en: Main menu
it: Menu principale

en: Header top
it: Testata superiore

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: Submitted by !username on !datetime.
it: Inviato da !username il !datetime.

en: Submitted by !username on !datetime
it: Inviato da !username il !datetime

en: Sidebar second
it: Seconda barra laterale
